AT90USB162-16MUR
DigiKeys produktnummer
AT90USB162-16MURTR-ND - Tape og spole (TR)
AT90USB162-16MURCT-ND - Båndavsnitt (CT)
AT90USB162-16MURDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AT90USB162-16MUR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® 90USB Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
EDA-/CAD-modeller
AT90USB162-16MUR Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz