AT90USB162-16AU
DigiKeys produktnummer
AT90USB162-16AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AT90USB162-16AU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® 90USB Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-TQFP (7x7)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AT90USB162-16AU Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
512 x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
AVR
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
16MHz