AT32AP7200-CFUT
DigiKeys produktnummer
AT32AP7200-CFUT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AT32AP7200-CFUT
Beskrivelse
IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR®32 AP7 Mikrostyringer IC 32-biters 200MHz ROMless 324-TFBGA (15x15)
Kategori
Antall I/O (innganger/utganger)
146
Produsent
Programminnetype
ROMless
Serie
RAM-størrelse
64K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,08V – 3,6V
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Dataomformere
D/A 2x16b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
AVR
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
32-biters
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
200MHz