AT24C64B-10TU-2.7
DigiKeys produktnummer
AT24C64B-10TU-2.7-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AT24C64B-10TU-2.7
Beskrivelse
IC EEPROM 64KBIT I2C 8TSSOP
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 64Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AT24C64B-10TU-2.7 Modeller
Kategori
Minnegrensesnitt
I2C
Produsent
Taktfrekvens
400 kHz
Emballasje
Rør
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Delestatus
Aktiv
Tilgangstidspunkt
900 ns
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Forsyningsspenning
2,7V – 5,5V
Minnetype
Ikke volatil
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)