APT60DF60HJ
DigiKeys produktnummer
APT60DF60HJ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
APT60DF60HJ
Beskrivelse
BRIDGE RECT 1P 600V 90A SOT-227
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Brolikeretter Enkelfase Standard 600 V Chassismontering SOT-227
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
2.3 V @ 60 A
Produsent
Microchip Technology
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
25 µA @ 600 V
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Monteringstype
Chassismontering
Diodetype
Enkelfase
Kapsling
SOT-227-4, miniBLOC
Teknologi
Standard
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-227
Spenning - toppretur (maks)
600 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
90 A