APT15D60KG
DigiKeys produktnummer
APT15D60KG-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
APT15D60KG
Beskrivelse
DIODE STANDARD 600V 15A TO2202
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 600 V 15A Gjennomgående hull TO-220-2
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
80 ns
Emballasje
Rør
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
250 µA @ 600 V
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-2
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
15A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.8 V @ 15 A