25LC640T-E/SN er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 82
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 2 839
Rohm Semiconductor
På lager: 261
Rohm Semiconductor
Rochester Electronics, LLC
onsemi
EEPROM Minne IC 64Kbit SPI 3 MHz 8-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
25LC640T-E/SN
DigiKeys produktnummer
25LC640T-E/SN-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC640T-E/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 64KBIT SPI 3MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
25LC640T-E/SN Modeller
Taktfrekvens
3 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)