25LC640AT-E/MS
DigiKeys produktnummer
25LC640AT-E/MSTR-ND - Tape og spole (TR)
25LC640AT-E/MSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
25LC640AT-E/MSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC640AT-E/MS
Beskrivelse
IC EEPROM 64KBIT SPI 10MHZ 8MSOP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 64Kbit SPI 10 MHz 8-MSOP
EDA-/CAD-modeller
25LC640AT-E/MS Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)