25LC640A-E/SN er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 2 839
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 82
På lager: 190
På lager: 245
Rohm Semiconductor
På lager: 261
Rohm Semiconductor
På lager: 248
EEPROM Minne IC 64Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
25LC640A-E/SN
DigiKeys produktnummer
25LC640A-E/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC640A-E/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 64KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
25LC640A-E/SN Modeller
Kategori
Minnegrensesnitt
SPI
Produsent
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)