25LC256X-I/ST
DigiKeys produktnummer
25LC256X-I/ST-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC256X-I/ST
Beskrivelse
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
EDA-/CAD-modeller
25LC256X-I/ST Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)