25LC256T-I/ST
DigiKeys produktnummer
25LC256T-I/STTR-ND - Tape og spole (TR)
25LC256T-I/STCT-ND - Båndavsnitt (CT)
25LC256T-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC256T-I/ST
Beskrivelse
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
EDA-/CAD-modeller
25LC256T-I/ST Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)