25LC256T-I/SM
DigiKeys produktnummer
25LC256T-I/SMTR-ND - Tape og spole (TR)
25LC256T-I/SMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
25LC256T-I/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC256T-I/SM
Beskrivelse
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIJ
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIJ
EDA-/CAD-modeller
25LC256T-I/SM Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)