25LC256T-H/SN er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 1 595
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 23 429
Datablad
Direkte
STMicroelectronics
Similar
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
EEPROM Minne IC 256Kbit SPI 5 MHz 8-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
25LC256T-H/SN
DigiKeys produktnummer
150-25LC256T-H/SNTR-ND - Tape og spole (TR)
150-25LC256T-H/SNCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-25LC256T-H/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC256T-H/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 256KBIT SPI 5MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
25LC256T-H/SN Modeller
Taktfrekvens
5 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skrivesyklustid - ord, side
6ms
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TA)