25LC256-E/SN
DigiKeys produktnummer
25LC256-E/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC256-E/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
25LC256-E/SN Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)