25LC256-E/SM
DigiKeys produktnummer
25LC256-E/SM-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC256-E/SM
Beskrivelse
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIJ
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIJ
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
25LC256-E/SM Modeller
Kategori
Minnegrensesnitt
SPI
Produsent
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)