25LC160/SN
DigiKeys produktnummer
25LC160/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC160/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT SPI 2MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 2 MHz 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
25LC160/SN Modeller
Taktfrekvens
2 MHz
Emballasje
Rør
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)