25LC040AT-E/MC
DigiKeys produktnummer
25LC040AT-E/MCTR-ND - Tape og spole (TR)
25LC040AT-E/MCCT-ND - Båndavsnitt (CT)
25LC040AT-E/MCDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC040AT-E/MC
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8DFN
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-DFN (2x3)
EDA-/CAD-modeller
25LC040AT-E/MC Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)