25LC040A-E/SN
DigiKeys produktnummer
25LC040A-E/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC040A-E/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
25LC040A-E/SN Modeller
Kategori
Minnegrensesnitt
SPI
Produsent
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)