25AA010A-I/SN
DigiKeys produktnummer
25AA010A-I/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25AA010A-I/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 1Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
25AA010A-I/SN Modeller
Kategori
Minnegrensesnitt
SPI
Produsent
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)