24LC025T-E/MC er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
STMicroelectronics
På lager: 24 662
Datablad
Similar
STMicroelectronics
EEPROM Minne IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-DFN (2x3)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
24LC025T-E/MC
DigiKeys produktnummer
24LC025T-E/MC-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
24LC025T-E/MC
Beskrivelse
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8DFN
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
24LC025T-E/MC Modeller
Kategori
Minnegrensesnitt
I2C
Produsent
Taktfrekvens
400 kHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Delestatus
Aktiv
Tilgangstidspunkt
900 ns
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Minnetype
Ikke volatil
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)