1N5418US
DigiKeys produktnummer
1N5418US-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
1N5418US
Beskrivelse
DIODE STANDARD 400V 3A B SQMELF
Produsentens standard leveringstid
34 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 400 V 3A Overflatemontering B, SQ-MELF
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1N5418US Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
150 ns
Emballasje
Bulk
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 400 V
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
400 V
Leverandørens enhetsforpakning
B, SQ-MELF
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
3A
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 9 A