MLX91221KDC-ABR-020-RE
DigiKeys produktnummer
413-MLX91221KDC-ABR-020-RETR-ND - Tape og spole (TR)
413-MLX91221KDC-ABR-020-RECT-ND - Båndavsnitt (CT)
413-MLX91221KDC-ABR-020-REDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLX91221KDC-ABR-020-RE
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE 20A 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 20A 1 kanaler Hall-effekt Toveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Kategori
Linearitet
±0,6%
Produsent
Forsyningsspenning
3,135V – 3,465V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Responstid
2µs
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning (maks)
26mA
For måling
AC/DC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sensortype
Polarisering
Toveis
Strøm - deteksjon
Monteringstype
Antall kanaler
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Utgang
Proporsjonal, Spenning
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Følsomhet
62,5mV/A
Baseproduktnummer
Frekvens
DC – 300kHz