MR3010H12B-RSR
DigiKeys produktnummer
1570-1348-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MR3010H12B-RSR
Beskrivelse
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 12VDC Kvadrat - 30mm L x 30mm H Kule 6,4 CFM (0,179m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Viftetype
Produsent
Funksjoner
Automatisk omstart
Serie
Støy
31,6dB(A)
Emballasje
Boks
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Godkjenningsbyrå
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 30mm L x 30mm H
Vekt
0,018 lb (8,16 g)
Bredde
10,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,090A