MR1238E24B-FSR
DigiKeys produktnummer
1570-1321-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MR1238E24B-FSR
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 24VDC Kvadrat - 120mm L x 120mm H Kule 261,0 CFM (7,31m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Viftetype
Produsent
Funksjoner
Automatisk omstart
Serie
Støy
67,9dB(A)
Emballasje
Boks
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Godkjenningsbyrå
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 120mm L x 120mm H
Vekt
0,838 lb (380,11 g)
Bredde
38,00mm
Nominell strøm (AMP)
1,90A