G1225H24B1+6-FSR
DigiKeys produktnummer
1570-1583-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G1225H24B1+6-FSR
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 24VDC Kvadrat - 120mm L x 120mm H Kule 87,0 CFM (2,44m³/min) 4 trådtilkoblinger
Kategori
Viftetype
Produsent
Funksjoner
PWM-regulering, Hastighetssensor (turteller), Beskyttelse mot termisk overlast (TOP)
Serie
Støy
38,0dB(A)
Emballasje
Bulk
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
4 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Godkjenningsbyrå
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 120mm L x 120mm H
Vekt
0,436 lb (197,77 g)
Bredde
25,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,270A