SPV-300-48
DigiKeys produktnummer
1866-4873-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPV-300-48
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 88 – 264VAC, 124 – 370VDC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
86,5%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 65°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Fjernstyrt av/på, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
8,46" L x 4,53" B x 1,97" H (215,0mm x 115,0mm x 50,0mm)
Spenning - inngang
88 – 264VAC, 124 – 370VDC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cURus, TUV
Spenning - utgang 1
48V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
6.25 A