RSP-320-24
DigiKeys produktnummer
1866-4265-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RSP-320-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 322W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 88 – 264VAC, 124 – 370VDC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RSP-320-24 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
0,89
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-30°C – 70°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
8,46" L x 4,53" B x 1,18" H (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Spenning - inngang
88 – 264VAC, 124 – 370VDC
Godkjenningsbyrå
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Spenning - utgang 1
24V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
13.4 A