GST40A12-P1M
DigiKeys produktnummer
1866-GST40A12-P1M-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GST40A12-P1M
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 40 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Strømforbruk uten belastning
75mW (maks)
Produsent
MEAN WELL USA Inc.
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
Nivå VI
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 70°C
Region-bruk
Internasjonal
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,5mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 11,0mm
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Ledningslengde
39,4" (1,00m)
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 1,97" B x 1,24" H (125,0mm x 50,0mm x 31,5mm)
Utgangsspenning
12V
Godkjenningsbyrå
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Strøm - utgang (maks)
3,34A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
40 W