EBMS201209B121
DigiKeys produktnummer
5262-EBMS201209B121TR-ND - Tape og spole (TR)
5262-EBMS201209B121CT-ND - Båndavsnitt (CT)
5262-EBMS201209B121DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EBMS201209B121
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 300mA 250mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
300mA
DC-motstand (DCR) (maks)
250mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Høyde (maks)
0,035" (0,90mm)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz