EBMS201209A121 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | EBMS201209A121 |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 300mA 200mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Nominell strøm (maks) 300mA |
Produsent Max Echo | DC-motstand (DCR) (maks) 200mOhm |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Filtertype Signallinje | Høyde (maks) 0,035" (0,90mm) |
Antall linjer 1 | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm) |
Impedans ved frekvens 120 Ohms @ 100 MHz |