MS544-10S
DigiKeys produktnummer
2333-MS544-10S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS544-10S
Beskrivelse
RF SHIELD 0.941"X2.142" SOLDER
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Skjerming, 1-del 0,941" (23,90mm) X 2,142" (54,40mm) Ikke utluftet Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS544-10S Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Høyde - total
0,295" (7,50mm)
Produsent
Masach Tech Ltd.
Lengde - totalt
2,142" (54,40mm)
Serie
Bredde - totalt
0,941" (23,90mm)