MS434-10F
DigiKeys produktnummer
2333-MS434-10F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS434-10F
Beskrivelse
RF SHIELD 1.118"X1.709" SOLDER
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Ramme 1,118" (28,40mm) X 1,709" (43,40mm) Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS434-10F Modeller
Kategori
Høyde - total
0,130" (3,30mm)
Produsent
Masach Tech Ltd.
Lengde - totalt
1,709" (43,40mm)
Serie
Bredde - totalt
1,118" (28,40mm)