MS183-20F
DigiKeys produktnummer
2333-MS183-20F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS183-20F
Beskrivelse
RF SHIELD 0.606"X0.720" SOLDER
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Ramme 0,606" (15,40mm) X 0,720" (18,30mm) Ikke utluftet Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS183-20F Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Høyde - total
0,075" (1,90mm)
Produsent
Masach Tech Ltd.
Lengde - totalt
0,720" (18,30mm)
Serie
Bredde - totalt
0,606" (15,40mm)