MTPD1309D3-030
DigiKeys produktnummer
1125-MTPD1309D3-030-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MTPD1309D3-030
Beskrivelse
1700NM INGAAS PIN PD 0.3 AA 3MM
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Fotodiode 1550nm Radial
Kategori
Responsivitet ved nm
1 A/W ved 1550nm
Produsent
Marktech Optoelectronics
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
5 V
Serie
Strøm - mørk (Typ)
150pA
Emballasje
Bulk
Aktivt område
0,30mm dia
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C