L1T2-5770000002800
DigiKeys produktnummer
1416-1239-2-ND - Tape og spole (TR)
1416-1239-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
L1T2-5770000002800
Beskrivelse
LED LUXEON COOL WHITE 5700K 2SMD
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LED-belysning LUXEON TX Hvit, Kjølig 5700K 2,8V 700mA 120° 2-SMD, ingen ledning, eksponert plate
Kategori
Lumens/watt ved strøm - test
140 lm/W
Produsent
CRI (Color Rendering Index)
70
Serie
Strøm - maks
1,5A
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Visningsvinkel
120°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Farge
Kapsling
2-SMD, ingen ledning, eksponert plate
CCT (K)
5700K
Størrelse/dimensjon
0,146" L x 0,146" B (3,70mm x 3,70mm)
Flussmiddel ved 85°C, strøm - test
275lm (typ.)
Høyde - sittende (maks)
0,083" (2,12mm)
Strøm - test
700mA
Termisk motstand til pakke
3°C/W
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,8V