V26MLA0603NHAUTO
DigiKeys produktnummer
F12075TR-ND - Tape og spole (TR)
F12075CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F12075DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
V26MLA0603NHAUTO
Beskrivelse
VARISTOR 34.5V 30A 0603
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
34.5 V 30 A Varistor 1 Kretser Overflatemontering, MLCV 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Strøm - strømstøt
30 A
Produsent
Littelfuse Inc.
Energi
0,1J
Serie
Antall kretser
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved frekvens
50 pF @ 1 MHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Maksimal AC-volt
20 V
Grad
Bilteknikk
Maksimal DC-volt
26 V
Godkjenning
AEC-Q200
Varistorspenning (min)
31 V
Monteringstype
Overflatemontering, MLCV
Varistorspenning (Typ)
34.5 V
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Varistorspenning (maks)
38 V