TP5.0SMDJ150CA
DigiKeys produktnummer
18-TP5.0SMDJ150CATR-ND - Tape og spole (TR)
18-TP5.0SMDJ150CACT-ND - Båndavsnitt (CT)
18-TP5.0SMDJ150CADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TP5.0SMDJ150CA
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
243V Klemme 20,6A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Serie
Bruksområder
Telekom
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
150V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
167V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
243V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
20,6A