SZSMF4L60CAT3G
DigiKeys produktnummer
18-SZSMF4L60CAT3GTR-ND - Tape og spole (TR)
18-SZSMF4L60CAT3GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
18-SZSMF4L60CAT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SZSMF4L60CAT3G
Beskrivelse
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123F
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
96,8V Klemme 4,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-123F
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
4,1A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
60V
Kapsling
SOD-123F
Spenning - gjennomslag (min)
66,7V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
96,8V