SZSMF20AT1G
DigiKeys produktnummer
F11650TR-ND - Tape og spole (TR)
F11650CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F11650DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SZSMF20AT1G
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SOD123F
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32,4V Klemme 6,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-123F
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
6,2A
Produsent
Effekt - toppuls
200W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
20V
Kapsling
SOD-123F
Spenning - gjennomslag (min)
22,2V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
32,4V