SZ1SMC30AT3G | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SZ1SMC30AT3G |
Beskrivelse | TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC |
Produsentens standard leveringstid | 17 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 48,4V Klemme 31A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC |
Datablad | Datablad |
Kategori | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Produsent | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -65°C – 150°C (TJ) |
Delestatus Aktiv | Grad Bilteknikk |
Type Zener | Godkjenning AEC-Q101 |
Enveiskanaler 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - reversspenning (Typ) 30V | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - gjennomslag (min) 33,3V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 48,4V | Baseproduktnummer |
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 31A |