SPD2-750-2P0-R
DigiKeys produktnummer
5666-SPD2-750-2P0-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPD2-750-2P0-R
Beskrivelse
SPD TYPE 1/TYPE 2 750VAC MCOV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Overspenningsvern (SPD) 750VAC MCOV 2 Pol
EDA-/CAD-modeller
SPD2-750-2P0-R Modeller
Strøm – utladning (maks) (8/ 20µS)
35 kA
Strøm - beskyttelsesklassifisering (VPR)
2.5 kV
Strøm - beskyttelsesnivå (VP) (2416)
3.4 kV
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Skjema
Kun modul
Antall poler
2
750VAC