SPD2-550-3P0-R
DigiKeys produktnummer
F12066-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPD2-550-3P0-R
Beskrivelse
SPD TYPE 1/TYPE 2 550VAC MCOV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Overspenningsvern (SPD) 550VAC MCOV 3 Pol
EDA-/CAD-modeller
SPD2-550-3P0-R Modeller
Strøm - beskyttelsesklassifisering (VPR)
2 kV
Strøm - beskyttelsesnivå (VP) (2416)
2.5 kV
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Skjema
Base og modul
Antall poler
3
550VAC