SPD2-350-2P0-R
DigiKeys produktnummer
F12058-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPD2-350-2P0-R
Beskrivelse
SPD TYPE 1/TYPE 2 350VAC MCOV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Overspenningsvern (SPD) 350VAC MCOV 2 Pol
EDA-/CAD-modeller
SPD2-350-2P0-R Modeller
200 kA
Strøm - beskyttelsesklassifisering (VPR)
1 kV
Strøm - beskyttelsesnivå (VP) (2416)
1.75 kV
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Skjema
Kun modul
Antall poler
2
350VAC