SPD2-300-4P0-R
DigiKeys produktnummer
5666-SPD2-300-4P0-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPD2-300-4P0-R
Beskrivelse
SPD TYPE 1/TYPE 2 300VAC MCOV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Overspenningsvern (SPD) 300VAC MCOV 4 Pol
EDA-/CAD-modeller
SPD2-300-4P0-R Modeller
150 kA
Strøm - beskyttelsesklassifisering (VPR)
900 V
Strøm - beskyttelsesnivå (VP) (2416)
1.5 kV
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Skjema
Base og modul
Antall poler
4
300VAC