SPD2-300-2P0-R
DigiKeys produktnummer
F12053-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPD2-300-2P0-R
Beskrivelse
SPD TYPE 1/TYPE 2 300VAC MCOV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Overspenningsvern (SPD) 300VAC MCOV 2 Pol
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SPD2-300-2P0-R Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm – utladning (nom) (8/ 20µS)
20 kA
Produsent
Littelfuse Inc.
Strøm – utladning (maks) (8/ 20µS)
50 kA
Serie
Strøm - kortslutningsklassifisering (SCRR)
150 kA
Emballasje
Bulk
Strøm - beskyttelsesklassifisering (VPR)
900 V
Delestatus
Utdatert
Strøm - beskyttelsesnivå (VP) (2416)
1.5 kV
Type
Type 1, Type 2
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Skjema
Kun modul
Funksjoner
Fjernsignalkontakter, termisk beskyttet
Antall poler
2
Monteringstype
DIN-skinne
Spenning - kontinuerlig drift (maks) (MCOV)
300VAC