SPD2-075-1P0-R
DigiKeys produktnummer
5666-SPD2-075-1P0-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPD2-075-1P0-R
Beskrivelse
SPD TYP 1/TYP 2 75VAC MCOV 1POLE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Overspenningsvern (SPD) 75VAC MCOV 1 Pol
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SPD2-075-1P0-R Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm – utladning (nom) (8/ 20µS)
20 kA
Produsent
Littelfuse Inc.
Strøm – utladning (maks) (8/ 20µS)
50 kA
Serie
Strøm - kortslutningsklassifisering (SCRR)
100 kA
Emballasje
Bulk
Strøm - beskyttelsesklassifisering (VPR)
330 V
Delestatus
Utdatert
Strøm - beskyttelsesnivå (VP) (2416)
800 V
Type
Type 1, Type 2
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Skjema
Base og modul
Funksjoner
Fjernsignalkontakter, termisk beskyttet
Antall poler
1
Monteringstype
DIN-skinne
Spenning - kontinuerlig drift (maks) (MCOV)
75VAC