SMF4L51A
DigiKeys produktnummer
F7490TR-ND - Tape og spole (TR)
F7490CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F7490DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMF4L51A
Beskrivelse
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SOD123F
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
82,4V Klemme 4,9A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-123F
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
82,4V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
4,9A
Serie
Effekt - toppuls
400W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
51V
Kapsling
SOD-123F
Spenning - gjennomslag (min)
56,7V