SMAJ12CA
DigiKeys produktnummer
SMAJ12CALFTR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ12CALFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ12CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ12CA
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
19,9V Klemme 20,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ12CA Modeller
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
19,9V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
20,1A
Serie
Effekt - toppuls
400W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
12V
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - gjennomslag (min)
13,3V