SJ6012D1RP | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SJ6012D1RP |
Beskrivelse | SCR 600V 12A TO-252 (DPAK) |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | SCR 600 V 12 A Standard gjenoppretting Overflatemontering TO-252 (DPak) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks) 12 A |
Produsent Littelfuse Inc. | Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks) 40 mA |
Serie | Strøm - av-tilstand (maks) 10 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A |
Delestatus Aktiv | SCR-type Standard gjenoppretting |
Spenning - av-stilling 600 V | Driftstemperatur -40°C – 150°C (TJ) |
Spenning - gate-utløser (Vgt) 1.5 V | Monteringstype Overflatemontering |
Strøm - gate-utløser (Igt) 20 mA | Kapsling TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63 |
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks) 1.6 V | Leverandørens enhetsforpakning TO-252 (DPak) |
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks) 7.6 A | Baseproduktnummer |