S6004DS2RP
DigiKeys produktnummer
S6004DS2TR-ND - Tape og spole (TR)
S6004DS2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
S6004DS2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
S6004DS2RP
Beskrivelse
SCR 600V 4A TO-252 (DPAK)
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
SCR 600 V 4 A Sensitiv gate Overflatemontering TO-252 (DPak)
Kategori
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
4 A
Produsent
Littelfuse Inc.
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
6 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - av-tilstand (maks)
2 µA
Delestatus
Aktiv
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
25A, 30A
Spenning - av-stilling
600 V
SCR-type
Sensitiv gate
Spenning - gate-utløser (Vgt)
800 mV
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Strøm - gate-utløser (Igt)
200 µA
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.6 V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
2.5 A